Перспективи української революції - Степан Бандера: купити книгу в kniga.biz.ua
knigabiz.dev.kin.dp.ua

Перспективи української революції

Код: 2100015878
Купити Перспективи української революції Степан Бандера
495 грн
Є на складі
В бажані
Доставка
БЕЗКОШТОВНА по Києву і Україні при вартості замовлення від 1200 грн.
140 грн доставка кур'єром по Києву
140 грн доставка кур'єром по Україні при замовленні на меншу суму
Детальніше

Оплата
Готівкою або на термінал при отриманні, Безготівкова, Visa/MasterCard
Автор Степан Бандера
Видавництво Наш Формат
Сторінок 664
Рік 2021
ISBN 978-617-7866-64-9
Обкладинка тверда
Мова Українська
Формат 70х100/16 (170х240 мм.)

Про книгу Перспективи української революції

«Перспективи Української Революції» — це зібрання статей Степана Бандери, що вийшло друком у Мюнхені 1978 року. 
 
На відміну від інших репринтів, у цій книжці додано передмову О. Сича, глосарій рідковживаних, малозрозумілих і діалектних слів, іменний і географічний покажчики. Також за допомогою QR-кодів читач зможе потрапити в онлайн-медіатеку, де зібрано оцифровані видання середини минулого сторіччя, у яких публікувався автор. А ще там можна побачити десятки зображень, пов’язаних із життям Степана Бандери та діяльністю ОУН, і навіть почути живу мову Провідника. 
 
Видання здійснюється з дозволу родини Бандер та завдяки сприянню Центру національного відродження імені Степана Бандери.
 
ДЛЯ КОГО КНИЖКА
Для тих, хто хоче більше довідатись про життя, розвіяти міфи та краще зрозуміти світогляд Степана Бандери.
 
ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ
Перше офіційне видання збірки публіцистики Степана Бандери, що охоплює кращі статті з його доробку. Також читач матиме змогу ознайомитись з власноруч написаною біографією провідного лідера ОУН.
 
ПРО СТЕПАНА БАНДЕРУ
Степан Бандера — український політичний діяч, один із чільних ідеологів і теоретиків українського націоналістичного руху XX століття, після розколу Організації українських націоналістів — голова Проводу ОУН-Б. Борець за незалежність України у ХХ сторіччі.
 
ВІДОМІ ЦИТАТИ З КНИГИ
У жовтні-листопаді 1918 р., як несповна десятирічний хлопець, я пережив хвилюючі події відродження і будови української держави. Мій батько належав до організаторів державного перевороту в Калуському повіті (з лікарем д-ром Курівцем) і я був свідком формування ним з селян довколишніх сіл військових відділів, озброєних захованою в 1917 р. зброєю. Від листопада 1918 р. наше родинне життя стояло під знаком подій у будуванні українського державного життя та війни в обороні самостійности. Батько був послом до парляменту Західньо-Української Народньої Республіки — Української Національної Ради в Станиславові і брав активну участь у формуванні державного життя в Калущині.
 
Основні правди українського націоналізму коріняться в українській духовості, зформульованій та утвердженій впродовж цілого історичного розвитку, в духовості, яка гармонізує з найкращими досягненнями розвитку вселюдської духової і суспільно-політичної культури та поступу. Наші правди є діяметрально протилежні до духу й суті московського большевизму, в якому є зібрані, повторені й доведені до рафінованої системи вияви найчорнішої реакції й падіння з цілої історії людства, з неґативним застосуванням присвоєних большевизмом чужих здобутків матеріяльного і технічного поступу. Наша ідея рівности та братерства всіх людей в народі — протиставна до большевицької клясової теорії та до їхньої практики, яка перетворює народні маси в невільників і жебраків з одного боку, а з другого — дає необмежене панування і сваволю панівній кліці комуністичної партії.

pdf Зміст


Додати свій відгук про книгу

Залишити свій відгук:

Рекомендуємо

Графічний дизайн з українським обли ...
Наталя Удріс-Бородавко
У чому ваша проблема? Мистецтво неш ...
Томас Веделл-Веделлсборґ
ПТСР: робочий зошит. Ефективні мето ...
Мері Бет Вільямс,Сойлі Пойюла

Книги автора / видавництва

Комплект книг "Коротка історія ...
Ричард Холлоуэй, Найл Киштейни, Уильям Байнум
Комплект книг “Як розшматувати росі ...
Вадим Денисенко, Януш Бугайский, Александр Бабич, Виктор Савченко, Тарас Гончарук
Як зруйнувати русскій мір ...
Вадим Денисенко
Травам не можна помирати ...
Степан Процюк