У комплект входять книги:
Коротка історія науки
Коротка історія економіки
Коротка історія релігії
(Ціна комплекту нижче суми ціни кожної з книг окремо)
"Коротка історія релігії"
Що спільного в думках Будди та Паскаля? Чому Ісуса сприйняли за революціонера і розіп’яли? Чому мусульмани готові збройно мститися за насмішки над Мухаммадом? Чи правда, що релігія померла? Це тільки кілька питань, які розкриває Річард Голловей.
Він висвітлює історію релігії з прискіпливістю дослідника, гумором стендапера й уважністю людини, яка бачить красу, схожість та унікальність у кожному віруванні. Щоб розгледіти спільне й відмінне в індуїзмі, буддизмі й джайнізмі, вам не доведеться читати священні тексти. Щоб розуміти віхи християнства, не обов’язково читати Новий Завіт й історію церковних розколів. Достатньо цієї книжки, де все найважливіше й найцікавіше зібрано під однією палітуркою.
"Коротка історія економіки"
Яку одну книжку прочитати, щоб тямити в економіці й не плутати ідеї Сміта з ідеями Кейнса чи Мінскі? І щоб не почуватися дурнем у середовищі людей, які читають класичні праці та розуміються на економічних теоріях? Якщо ви хоч раз думали про таке, то це видання для вас.
Ви дізнаєтеся, чому економіка — це питання життя і смерті, як вивчення цієї науки може змінити світ на краще, чому давніх філософів і сучасних людей хвилюють ті самі питання та як економіст Рот уможливив вигідний обмін нирками. А також зможете чітко відрізнити погляди Маркса від ідей Гаєка, обережний капіталізм від безрозсудного та довідаєтеся, чому економічні знання потрібні всім, а не тільки фахівцям.
"Коротка історія науки"
Якщо від згадки про науку ви уявляєте мікроскопи чи пробірки, то маєте рацію. Але тільки частково. Наука виникла задовго до появи лабораторій, і рухала її людська цікавість (спойлер: не завжди у правильному напрямку).
Чи знали ви, що першими «науковцями» були жерці? Чи що появі дистиляції і спиртних напоїв ми завдячуємо алхімікам? До речі, слово «спиртний» походить від латинського spiritus, тобто «дух»(от же ж ці алхіміки!). А чи задумувались, що сучасна анатомія завдячує препарації страчених? Або що таблиця Менделєєва стала прогнозом: вона містила клітинки для елементів, які людство відкриє згодом? Чи що Ейнштейн працював у патентному бюро й тільки у вільний час захоплювався фізикою? Та й так натхненно, що здобув за це хобі Нобелівську премію.
Ця книжка закохає в науку. Або ж принаймні зробить вас допитливішими, а життя — цікавішим.