Ця книга також є у продажу російською мовою під назвою "Маленькая книга счастья. Где прячется радость и как ее найти."
Що станеться, якщо додати до інтер’єру кольору? Кав’ярні зі строкатими стінами приваблюватимуть більше відвідувачів, у школах буде приємніше навчатися, а в офісах зросте продуктивність. Адже додати барв дорівнює додати радості — переконана дизайнерка Інґрід Фетелль Лі. Уже 12 років вона вивчає естетику радості: як маленькі дрібниці роблять нас щасливішими, здоровішими та енергійнішими.
ДЛЯ КОГО КНИГА
Для широкого кола читачів, усіх, хто хоче наповнити радістю власні оселі та простір навколо себе.
ЧОМУ ВАРТО ПРОЧИТАТИ
Книжка Фетелль Лі стане практичним посібником для тих, хто шукає позитивних емоцій. Із неї ви довідаєтеся про 10 категорій естетики радості, дізнаєтеся, чому яскраві кольори піднімають настрій, як емоції від веселки і квітучих дерев об’єднують усіх людей, чому кошенята й усі маленькі тваринки здаються такими милотними і невинними. А ще вам обов’язково захочеться по-іншому облаштувати своє помешкання.
ПРО АВТОРКУ
Інґрід Фетелль Лі — дизайнерка, письменниця, засновниця блогу «Естетика радості», спікерка на TED. Працювала дизайн-директоркою у глобальній інноваційній фірмі IDEO, співзаснувала Школу візуальних мистецтв у Нью- Йорку. Навчає людей знаходити радість у тому, що їх оточує.
ВІДГУКИ
Інґрід Феттель Лі показує, як створити зовнішнє середовище, яке викликатиме внутрішню радість.
Сьюзен Кейн, авторка книжки «Сила інтровертів»
Ця блискуча книжка викликає ті самі позитивні відчуття, які й описує авторка. Робота сповнена приємних дивацтв, подиву, енергії і радості. Люблю таке.
Соня Любомирські, авторка «Психології щастя»
ЦИТАТИ
Про форми в інтер’єрі
Оселя з купою гострих кутів загрозлива не лише для дитини — це створює певний ризик для кожного. Гострі кути уповільнюють наші рухи та збільшують атмосферу офіційності в просторі, цим уповільнюючі потік енергії. Круглі форми мають зворотний ефект. Поставивши у вітальні круглий чи овальний кавовий столик, ви помітите, що атмосфера спокійної, стриманої взаємодії почне поступатися жвавим бесідам і спонтанним іграм.
Як поєднувати кольори
Художник Девід Гокні сказав: «Дійте так, як завжди роблю я, коли не можу обрати колір. Подивіться на картини Матісса». Коли люди бачать, що подібні сміливі комбінації існують на полотні, це дає їм упевненість, що й у їхніх оселях такі відтінки теж виглядатимуть гарно. Світла, яскрава палітра Матісса — ідеальний варіант для тих, хто шукає натхнення, однак є й інші улюблені художники, до яких я звертаюся із цим самим питанням — наприклад, Гелен Франкенталер, Соня Делоне, П’єр Боннар і, звісно ж, Девід Гокні.
Сторінки з книги