Ця книга також є у продажу російською мовою під назвою "Правила жизни и бизнеса."
56 правил, які допоможуть підвищити якість вашого життя та бізнесу, від Ігоря Манна — безперечного фахівця у сфері маркетингу і не тільки. Ця книжка народилася із постів в Instagram, які здобули визнання понад 200 тисяч підписників. «Правила Манна» охоплюють широке коло найактуальніших для більшості з нас питань.
Тож читайте, надихайтеся, застосовуйте їх на практиці (на цій умові автор особливо наголошує), створюйте власні правила — і змінюйте своє життя на краще!
ПРО АВТОРА
Ігор Манн — найвідоміший маркетер СНД, спікер, автор, видавець. Після закінчення Московського інституту управління в 1989 році залишився працювати там на кафедрі зовнішньоекономічної діяльності. За кілька років влаштувався на роботу в рекламне агентство.
Маркетинг повноправно з’явився в житті Ігоря в 1993 році, коли він став менеджером з маркетингових комунікацій у московському офісі швейцарської компанії Ciba-Giegy.
Зараз практичний досвід Ігоря у сфері маркетингу — понад 20 років. За цей час він обіймав посади директора з маркетингу, комерційного, а також регіонального директора, співпрацював з такими компаніями, як Lucent Technologies, Alcatel, «Арктел», Konica Corporation, АН МІАН та іншими.
Галузі, в яких працював Ігор: агробізнес, фотобізнес, телеком, книжковий бізнес, нерухомість.
Ігор Манн регулярно подорожує країнами СНД з корпоративними та відкритими тренінгами, виступає для студентів. За цей час на його тренінгах і семінарах побувало понад 500 тисяч осіб.
Автор майже двох десятків книжок, серед яких бестселери: «Маркетинг на 100 %», «Маркетинг без бюджету», «Точки контакту», «Номер 1». Після виходу «Маркетингу на 100 %» його почали називати «російським Філіпом Котлером».
Нині Ігор — консультант з маркетингу і партнер групи компаній «Сила Ума».
ЦИТАТИ З КНИГИ
Гроші
Дохід не дорівнює багатству. Завжди відкладайте. Відкладене правильно інвестуйте. Вкладайте в бізнес, у дітей, у себе. Інвестиція в якісну освіту — інвестиція з добрим ROI (поверненням). Надійна нерухомість для себе та сім’ї — розумне вкладення. Понти — сумнівний об’єкт для інвестицій.
Навчання
Найкращі способи навчання? Практика, робота і життя. Робота, яка не розвиває тебе, — рабство. Практика, яка не робить тебе більш практичним, — кепська практика. Життя — взагалі найкращий учитель. Я зауважив, що коли ти старанно навчаєшся, то вчитель (= життя) починає краще до тебе ставитись.
Нетворкінг
Нетворкінг закінчується, щойно ви починаєте продавати щось своєму співрозмовнику. Спочатку знайомство. Потім користь. Потім продаж. Так це працює. Багато хто цинічно вважає нетворкінг інструментом побудови кар’єри, укладання вигідних угод, знайомства з потрібними людьми... І правильно.
Пунктуальність
Монетизуйте запізнення. Я роблю так: запізнився на десять хвилин — запитаю, скільки коштують десять хвилин мого співрозмовника/співрозмовників, відкрию гаманець і заплачу цю суму. Якщо я запізнився на зустріч у ресторан — я плачу за всіх. Неабияк дисциплінує.
Особистий бренд
Існує прислів’я: «Спочатку ти працюєш на ім’я, потім ім’я працює на тебе». На жаль, це не про особистий бренд — тут треба працювати нон-стоп. Тут немає «завершення будівництва» — ти постійно «у стані ремонту».
Іноземні мови
Самої мотивації для вивчення мови замало. Хай там що кажуть викладачі, є люди, які мають талант до іноземних мов, і ті, хто його не має. Треба знайти свій спосіб вивчення. Я все-таки вимучив англійську. Якщо вимучив я, зможете й ви. Yes, you can.
Баланс життя
Найліпший спосіб досягти балансу життя — правильно планувати кожен свій рік. Золоті роки максимальної продуктивності у кожного свої, але благаю: не відкладайте нічого на «після п’ятдесяти». Свій пік продуктивності ви вже пройдете — з 99-відсотковою імовірністю.
Ввічливість
Ввічливий бізнес подобається клієнтам більше. І бізнесів таких мало. Чи вистачить вам цих двох причин, аби стати ввічливим бізнесом?
Уривок з книги