В комплект входят книги:
10 розмов про Історію України
10 розмов про майбутню Україну
10 розмов про історію України та світу
(Цена комплекта ниже суммы цены каждой из книг отдельно)
"10 розмов про Історію України"
Наше видання присвячене одному з найбільш актуальних питань сучасної України — висвітленню Історії нашої держави. В різні періоди окремі території нашої країни були складовою частиною різних держав, що не могло не відобразитися на її етнічному складі та культурі.
Треба пам’ятати, що Україна — багатонаціональна країна, і такою була завжди. Саме це зробило нашу культуру надзвичайно багатою, бо її складовими частинами стали культурні надбання різних народів. Зберегти цю культуру, її традиції — одне з найважливіших наших завдань.
І тільки сьогодні в Україні на тлі цієї етнічної строкатості почалося формування справжньої політичної нації. Якою вона буде? Як допомогти цьому процесу? Над цими питаннями і розмірковують автори нашої книжки.
"10 розмов про майбутню Україну"
У новій книжці Олександра Красовицького вміщено інтерв’ю з десятьма дуже різними за віком, фахом та життєвим досвідом людьми, яких об’єднує прагнення покінчити з агресією російської федерації і відновити Україну, зробивши її більш могутньою, економічно розвиненою і по-справжньому демократичною.
Ці люди багато зробили для нашої країни — під час Помаранчевої Революції, на барикадах другого Майдану, в АТО та зараз на полях битв російсько-української війни — і тому сподіваються, що їхнє бачення майбутньої України буде втілене в життя.
Прочитавши книжку, читач дізнається, як для кожного з героїв пройшов перший день цієї війни і яким вони бачать перший день довгоочікуваної перемоги.
"10 розмов про історію України та світу"
Територія України завжди перебувала в центрі геополітичних подій. У різні періоди окремі її землі були складовими частинами різних імперій.
Аналізуючи події минулого, війни XVIII-XIX століть, світові війни XX століття, автори неминуче проводять паралелі з сучасними подіями, жорстокими загарбницькими війнами, які веде Російська держава у XXI столітті. З часів Івана IV Грозного Московська держава взяла курс на територіальне розширення, на захоплення інших територій, завоювання народів, їхнє винищення, уніфікацію звірячими методами. Все чіткіше видно, що стратегія і тактика країни-агресора не змінилися.
Сьогодні Україна — східний форпост західної демократичної цивілізації, який протистоїть авторитарній загрозі зі Сходу.
Над цими питаннями і розмірковують автори нашої книжки.