Ця книга входить в
Комплект книг з розвитку ЕІ
(Ціна комплекту нижче суми ціни кожної з книг окремо)
Тривалий час люди вважали, що емоції в ділових стосунках шкодять нормальній роботі компаній. Однак управляти — це не лише налагоджувати процеси, створювати стратегію і продукувати сильні ідеї. Справжній лідер має надихати, пробуджувати ентузіазм, підтримувати в людях мотивацію і знаходити їхні найсильніші сторони.
Що дає лідеру сил горіти своєю роботою й залишатися вірним компанії? Як він створює атмосферу, сприятливу для креативних ідей та інновацій?
ДЛЯ КОГО КНИЖКА
Книжка для всіх, хто цікавиться психологією, лідерством, для керівників усіх рівнів, HR-фахівців.
ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ ЦЮ КНИГУ
У цій книжці експерти з емоційного інтелекту пояснюють, чому емоції, уміння розуміти і співпереживати допомагають, а не заважають лідеру керувати колективом. Вони також зосереджуються на тому, як розвинути навички емоційного лідерства в собі.
ПРО АВТОРА
Деніел Ґоулман — психолог, колумніст, фахівець із вивчення емоційного інтелекту. Двічі номінований на здобуття Пулітцерівської премії за журналістські тексти для Times. Дописувач New York Times. Річард Бояціс — експерт з емоційного інтелекту, почесний професор Західного резервного університету Кейса. Енні Маккі — старша наукова співробітниця Пенсильванського університету. КНИЖКИ НА СХОЖУ ТЕМАТИКУ «Націлені на результат. Що насправді мотивує людей» Сьюзен Фовлер, «Наш формат», 2018 рік «Командне лідерство. Як порозумітися з будь-яким менеджером» Іцхак Адізес, «Наш формат», 2018 рік
ВІДГУКИ ПРО КНИГУ
Автори на основі наукових досліджень і досвіду дають практичні поради про те, як бути ефективним лідером.
Мартін Селіґман, один із засновників позитивної психології
Це зовсім інший погляд на те, що таке справжнє лідерство.
Time
ЦИТАТИ
Про монетизацію атмосфери в компанії
Загальновідомо: працівники в гарному настрої більш схильні докладати додаткових зусиль для задоволення клієнтів, а це поліпшує результати компанії. Але насправді існує логарифм, який передбачає ці відносини: кожен відсоток поліпшення настрою персоналу дає 2% зростання доходу.
Про емпатію в бізнесі
Емпатія не означає, що лідер має перейняти всі емоції кожного і намагатись усім догодити. Це буде жахливо, і про ефективність можна забути. Вона радше означає брати до уваги почуття працівників, а потім ухвалити зважене рішення, яке допомогло б спрямувати ці почуття у правильне русло. Що найважливіше, емпатія створює резонанс; лідери, які діють без неї, створюють дисонанс.
Про бачення лідера
Натхнення разом із тріадою складників емоційного інтелекту — впевненістю, самосвідомістю й емпатією — дає змогу лідерам сформулювати мету, значущу для них та відповідну до цінностей їхніх підлеглих. Оскільки вони щиро вірять у це бачення мети, то можуть упевнено вести людей до неї. Коли настає час змінити орієнтири, упевненість та вміння бути каталізатором змін допомагають полегшити перехід.
Перші 14 сторінок книги