Тім Кук, Говард Шульц, Опра Вінфрі, Річард Бренсон — усі ці успішні й багаті люди мають щось спільне: вони прокидаються на світанку. Поки інші ще сплять, знаменитості переглядають плани, візуалізують успіх, займаються спортом, читають тощо. Словом, інвестують у найдорожче — власну енергію і розвиток.
Та чи справді зв’язок між графіком і статками такий сильний? Які звички й риси приводять до фінансового успіху? Як ставити цілі?
Автори цієї книжки покажуть вам неочевидну залежність між ранковими пробудженнями й доходами і надихнуть діяти.
ДЛЯ КОГО
Для широкого кола читачів, усіх, хто хоче дізнатися про основні практики, які застосовують у житті заможні люди, а також здобути навички, необхідні для того, щоб стати «жайворонком».
ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
Ви дізнаєтеся, як відрізняється мислення бідної людини і заможної, які ранкові звички допоможуть стати гармонійнішими та щасливішими. А головне — складете власний план розвитку, що вестиме до першого мільйона, свободи і щастя.
ПРО АВТОРІВ
Гел Елрод — мотиваційний спікер, бізнесмен і автор бестселерів. У 20 років потрапив в аварію, зламав 11 кісток і впав у кому. Попри прогнози лікарів, не тільки став на ноги, а й пробіг ультрамарафон. У 2016 році вилікувався від раку. Надихає мільйони людей прокидатися на світанку й жити на повну.
Девід Осборн — мультимільйонер, інвестор і благодійник. Співзасновник і голова ради директорів Magnify Capital. Написав бестселер «Багатство не чекає».
Онорі Кордер — письменниця, авторка понад 50 книжок. Допомогла Гелові Елроду створити 12 видань із серії «Чудовий ранок».
ВІДГУК
Припиніть відкладати життя, яке хочете мати і на яке заслуговуєте. Ця книжка розкаже, як це зробити.
Айвен Майснер, засновник Business Network International
ЦИТАТИ
Афірмації можуть приносити результат
Наука довела, що позитивні твердження — за умови правильного виконання — є одним із найефективніших знарядь стати тим, хто досягає всього бажаного. Однак їх часто знецінюють: багато людей, що спробували афірмації, були розчаровані. Проте їх можна практикувати так, щоб вони приносили блискучі результати.
Завжди думайте на крок уперед
Карта не покаже вам усього, що трапиться на шляху під час подорожі. Так само й плани не містять абсолютно всіх кроків, які потрібно буде зробити. Та один крок є неодмінним: наступний.
Це один з найкращих відомих мені способів для втілення плану. Завжди дбайте про наступний крок, навіть якщо він буде зовсім малесенький. Якщо я застрягаю на якомусь етапі втілення плану, причина майже завжди полягає в тому, що я не маю чіткого наступного кроку або боюся його зробити. У будь-якому разі проблему зазвичай можна розв’язати, просто записавши наступну можливу дію, навіть
найдрібнішу.